Reklama

Kolejne zmiany w rejonie ronda Rataje. Od poniedziałku zaczną wprowadzać docelową organizację ruchu

Zdjęcie archiwalne | fot. PIM
Zdjęcie archiwalne | fot. PIM

A to oznacza m.in. testy sygnalizacji świetlnej.

Jak informowaliśmy już wcześniej, obecnie trwają prace wykończeniowe na ulicy Krzywoustego pomiędzy rondem i mostem Królowej Jadwigi. W weekend wyłączone z ruchu zostanie tu torowisko tramwajowe (tramwaje linii nr 6 i 12 pojadą objazdem), by można było ukończyć prace. Jeszcze w tym tygodniu trzeba się liczyć z tymczasowymi zmianami w organizacji ruchu wynikającymi głównie z układanie kolejnych fragmentów nawierzchni. Po zakończeniu prac, pasy ruchu będą udostępniane kierowcom.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Od poniedziałku wykonawca chce zacząć wprowadzać stałą organizację ruchu na rondzie. - Prace te wiązać się będą m.in. z testami sygnalizacji świetlnej i wprowadzaniem nowego oznakowania. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania pionowego, natomiast poziome (na jezdni) będzie wprowadzane stopniowo, gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne - wyjaśniają Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro