Reklama
Reklama

Caritas przygotowuje Śniadanie Wielkanocne dla 900 osób. Potrzebne wsparcie

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WTK
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WTK

Śniadanie Wielkanocne znów będzie na wynos.

W ostatnim czasie większość myśli i pomocy jaka się dzieje płynie w kierunku Ukrainy. Nie możemy jednak zapomnieć o ludziach potrzebujących w naszym regionie. Tradycyjnie już dla nich 17 kwietnia zorganizujemy Śniadanie Wielkanocne w Jadłodajni przy ul. Łąkowej w Poznaniu - informuje Marek Misiek , Caritas Poznań.

W związku z ciągle trwającą pandemią koronawirusa Caritas Poznań zorganizuje Śniadanie Wielkanocne dla osób potrzebujących w formie śniadania na wynos i paczek z żywnością.

Rok temu Caritas Poznań wydała łącznie ponad 900 pakietów ze Śniadaniem Wielkanocnym. W tym roku wydarzenie zostanie zorganizowane dla tak samo licznej grupy. Większości z nas Wielkanoc kojarzy się ze Zmartwychwstaniem Jezusa, rodzinnym czasem i zastawionym w jedzenie stołem. Caritas Poznań chce te rzeczy, na ile jest to możliwe w obecnej sytuacji podarować również ubogim i samotnym mieszkańcom Poznania i okolic. To dla każdego mają być dobre święta - dodaje Misiek.

Osoby, które chciałby wesprzeć przedsięwzięcie mogą to zrobić tutaj lub wpłacając pieniądze w formie tradycyjnej na poniższe dane:


Caritas Archidiecezji Poznańskiej,

nr konta: 70 1090 1362 0000 0000 3602 2297,

tytułem: Cel charytatywny - Śniadanie Wielkanocne.

Na organizację wydarzenia potrzebne jest 45 tys. zł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.27 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro