Reklama

Uwaga na zmiany organizacji ruchu w rejonie ronda Rataje!

fot. PIM
fot. PIM

To już ostatni etap prac na rondzie.

Obecnie najbardziej intensywne działania są prowadzone między rondem i mostem Królowej Jadwigi. W najbliższych dniach układana tam będzie ostatnia warstwa nawierzchni jezdni. Wiązać się to będzie ze zmianami w organizacji ruchu obowiązującymi już od wtorku.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Prace polegające na układaniu wierzchniej warstwy nawierzchni jezdni zależne są od warunków atmosferycznych. Na najbliższe dni prognozowane są sprzyjające warunki, co umożliwi przeprowadzenie takich robót. 15 marca, na czas prac, wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Jurackiej i Krzywoustego. Wjazd i wyjazd na osiedle Piastowskie możliwe będą przez ul. Wioślarską. W trakcie robót na skrzyżowaniu obecny będzie pracownik uprawniony do ręcznego kierowania ruchem, do którego poleceń należy się stosować - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

W następnych dniach na kolejnych odcinkach ulicy Krzywoustego pojawiać się będzie ostatnia warstwa nawierzchni jezdni. - W dalszym ciągu będzie możliwy ruch po jednym pasie na odcinku od ronda do mostu Królowej Jadwigi (jezdnia północna) oraz od mostu do ul. Jurackiej (jezdnia południowa), jednak w zależności od fazy prac przesuwany będzie tor jazdy - dodają.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze przechodzą nad Wielkopolską. Ulewa także w Poznaniu!
26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro