Reklama
Reklama

Sporo się dzieje w weekend na MTP

fot. Grupa MTP / FB
fot. Grupa MTP / FB

Odbywają się między innymi Targi Edukacyjne, Targi Książki oraz Targi Mieszkań i Domów.

Motywem przewodnim tegorocznych Targów Edukacyjnych jest "świat EDUkacji", nawiązujący nie tylko do szerokości samego pojęcia nauki, ale także zagranicznych uczestników. Zwiedzający mogą zapoznać się z prezentacją oferty edukacyjnej blisko 150 placówek oświatowych. Przygotowano też wiele atrakcji dla uczniów, bezpłatne warsztaty dla nauczycieli, rodziców i opiekunów.

Targi Edukacyjne trwają do niedzieli w pawilonie 5 (Wejście Północne - bezpośrednie od ulicy Bukowskiej lub poprzez Hol Wschodni od dworca Poznań Główny). Warsztaty będą miały miejsce na terenie Poznań Congress Center (wejście od ul. Śniadeckich). Wydarzenie będzie odbywać się do godziny 18:00 w sobotę oraz od 10:00 do 16:00 w niedzielę. Udział w targach jest bezpłatny.

Również do niedzieli potrwają Targi Książki. W stolicy Wielkopolski spotkają się wydawcy z całego kraju, znani pisarze, ilustratorzy i pasjonaci książek. Na gości targowych czekać będą ciekawe promocje oraz liczne atrakcje, np. warsztaty literacko-artystyczne, premiery książkowe oraz aktywności dla dzieci.

Cieszymy się, że po dłuższej przerwie spotkamy się na Poznańskich Targach Książki z naszymi wystawcami oraz partnerami i wspólnie zaprezentujemy mieszkańcom regionu nowości ze świata literatury, bestsellery książkowe i nierzadko ich autorów - zaprasza Marcin Gorynia, dyrektor Poznańskich Targów Książki. Spędźcie z nami weekend z książką już 11-13 marca, wstęp na targi jest dla wszystkich bezpłatny! - dodaje.

Poznańskie Targi Książki będzie można odwiedzić w sobotę do godziny 18:00 oraz od 10:00 do 16:00 w niedzielę na terenie Pawilonu 5 (wejście bezpośrednie od ulicy Bukowskiej lub przez Hol Wschodni od dworca Poznań Główny).

W weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się też Targi Mieszkań i Domów. Poznaniacy będą mieli możliwość szczegółowego sprawdzenia oferty rynkowej wielkopolskich deweloperów. Ale mają też szansę skonsultować się z doradcami kredytowymi, czy porozmawiać z projektantami.

Targi Mieszkań i Domów można odwiedzić jeszcze dziś do godziny 17:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 16:00. Targi odbywają się w hali nr3 na MTP. Bilet online kosztuje 10 zł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro