Reklama

Fotoradar z Hetmańskiej robi coraz więcej zdjęć kierowcom przekraczającym prędkość

fot. ZDM
fot. ZDM

W lutym było ich więcej niż w styczniu.

Dokładnie 21 grudnia uruchomiono fotoradar na ulicy Hetmańskiej. W niespełna miesiąc funkcjonowania, konkretnie do 17 stycznia, zrobił 723 zdjęcia kierowcom, którzy jechali tu za szybko. Jak pisaliśmy już na naszym portalu, średnio przekraczano tu prędkość o 21 km/h. Większość kierowców przekroczyła prędkość w przedziale 11 - 20 km/h. 9 kierowców jechało o co najmniej 41 km/h za szybko.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. Tel. +48 94 355 34 44, info@subaltyk.pl
REKLAMA

Okazuje się, że liczba zdjęć robionych przez urządzenie wzrasta. Jak ustalił portal wtk.pl, w 11 dni grudnia fotoradar wychwycił 451 przypadków przekroczenia prędkości. W styczniu odnotowano ich 723, a w lutym, który jest przecież krótszy od stycznia, 742.

Fotoradar został uruchomiony na ulicy Hetmańskiej, by poprawić bezpieczeństwo na trasie. Niestety, ale dochodziło tu do niebezpiecznych wypadków, również śmiertelnych.