Reklama
Reklama

Absurdalne oświadczenie Putina: "nie mamy złych intencji wobec naszych sąsiadów"

fot. PAP/EPA

Władimir Putin wydał nowe oświadczenie.

Prezydent Rosji, cytowany przez agencję Reuters zapewnia, że Rosja nie ma złych intencji wobec swoich sąsiadów. - Radzę sąsiadom nie eskalować napięcia i nie wprowadzać żadnych restrykcji - powiedział. - Wypełniamy wszystkie nasze zobowiązania i będziemy to robić - dodał Putin.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Nie chcemy pogarszać naszych relacji. Jeśli jakiekolwiek działania są podejmowane, to tylko i wyłącznie w odpowiedzi na działania nieprzychylne Rosji - zapewnił.

Przypomnijmy, że inwazja Rosji na Ukrainę trwa już ponad tydzień. Strona ukraińska informuje o setkach zabitych, także wśród cywilów.

Tymczasem Rada Praw Człowieka ONZ podjęła decyzję o utworzeniu niezależnej międzynarodowej komisji śledczej, która będzie zajmować się atakiem Rosji na Ukrainę. - Pierwszy raz w historii dzieję się coś takiego wobec stałego członka Rady Bezpieczeństwa, oskarżonego o łamanie Kart NZ i praw człowieka - poinformował Adam Dziedzic z Narodowej Rady Rozwoju.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro