Reklama
Reklama

Atak na nastolatków w poznańskiej galerii handlowej. Pobił ich 19-latek

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Do zdarzenia doszło 26 stycznia.

Policja nie ujawnia o jaką galerię handlową chodzi, ale wiadomo, że do zdarzenia doszło na Starym Mieście. - 26 stycznia na Komisariat Policji Poznań Stare Miasto zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że został pobity przez nieznaną mu osobę. Jak wynikało z informacji przekazanych policjantom do zdarzenia doszło w galerii handlowej w centrum Poznania. Tego wieczoru, pokrzywdzony wraz ze znajomymi wybrał się na Stary Rynek. Po wejściu do publicznej toalety w centrum miasta zaczepił ich 19-latek. Doszło między nimi do awantury. Koledzy poszkodowanego próbowali uspokoić agresora, lecz ten po chwili zaatakował dwóch mężczyzn, którzy zostali ranni i uciekł - wyjaśnia Łukasz Kędziora z policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków. Wytypowali mężczyznę, który ich zdaniem mógł być odpowiedzialny za atak na nastolatków. - Został on zatrzymany przez kryminalnych ze Starego Miasta już kolejnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała oraz naruszenia nietykalności cielesnej, a sąd zadecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego tymczasowego aresztu - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro