Reklama
Reklama

Łowcy pedofilów kolejny raz "przyłapali" mieszkańca Szydłowa

fot. Stowarzyszenie Stop Pedofilii - STPD / FB
fot. Stowarzyszenie Stop Pedofilii - STPD / FB

W ubiegłym roku mężczyznę odwiedzili członkowie innego stowarzyszenia zajmującego się wychwytywaniem pedofilów.

W maju ubiegłego roku w Szydłowie na terenie powiatu pilskiego pojawili się członkowie grupy Elusive Child Protection Unit Poland - tzw. łowcy pedofilów. Akcja została przeprowadzona przed domem 38-latka podejrzanego o pedofilię. Wskazano, że mężczyzna miał wysyłać swoje nagie zdjęcia nastolatce. Miał też namawiać ją do picia alkoholu. Ostatecznie 38-latka zatrzymała policja.

Okazuje się, że spotkanie z funkcjonariuszami niewiele nauczyło Marcina Ś. W ostatnich dniach mężczyznę odwiedzili członkowie Stowarzyszenia Stop Pedofilii STPD. Jak podaje asta24.pl, mężczyzna ma sądowy zakaz kontaktowania się z małoletnimi osobami, ale mimo to nawiązał kontakt z 13-latką. Wypytywał, w co jest ubrana, proponował zdjęcie koszulki, a nawet prosił, by do niego przyjechała i chciał jej zapewnić nocleg. Łowcy pedofilów spotkali się z nim na dworcu w Pile, gdzie myślał, że odbiera nastolatkę.

Stowarzyszenie przekazało dziś już 39-latka policji. Postawiono mu zarzut nakłaniania małoletniej do tzw. innych czynności seksualnych. Dostał policyjny dozór. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Żar do piątku poleje się z nieba. Ostrzeżenie obowiązuje już w 28 powiatach naszego regionu!
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
6.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro