Reklama
Reklama

Znaleziono Porsche Pyżalskich rozebrane na części. Policja zatrzymała 4 osoby

fot. policja
fot. policja

Informację podała policja.

- Policjanci z KWP w Poznaniu zatrzymali osoby podejrzane o kradzież dwóch luksusowych aut należących do pani Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej. Odzyskali także jedno z aut - Porsche Cayenne Turbo S ukryte koło Zielonej Góry. Do aresztu trafiły 4 osoby - poinformowała wielkopolska policja.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji precyzuje, że sprawcy byli notowani i karani. - Znani z kradzieży aut luksusowych m.in. Audi Q8 i Mercedesa S z Mosiny oraz ze Śremu. Na zdjęciu Porsche pani Łukomskiej-Pyżalskiej. Co prawda w częściach, ale nie brakuje ani jednej śrubkim - napisał na Twitterze.

Przypomnijmy, że do kradzieży samochodów doszło w Czapurach 11 lutego. Sprawcy weszli do domu Pyżalskich, który jest obecnie remontowany i zabrali z niego kluczyki do dwóch luksusowych aut - Porsche Cayenne Turbo S oraz Mercedesa G63 AMG Brabus 800. Drugiego ze skradzionych pojazdów dotąd nie odnaleziono.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro