Reklama

Nowa rzeźba zniknęła z placu Wolności

fot. lubimyczytać.pl
fot. lubimyczytać.pl

Z obawy na jej bezpieczeństwo.

Prognozowany w najbliższym czasie silny wiatr sprawił, że lubimyczytać.pl podjęło decyzję o tymczasowej przeprowadzce rzeźby. Bezpieczeństwo przechodniów jest priorytetem, dlatego bez wahania skorzystało z gościnności biblioteki. W jej murach Readera będzie można spotkać jeszcze w sobotę. Maskotka plebiscytu, którą stworzył streetartowiec Noriaki, stanie ponownie na placu Wolności już w poniedziałek do końca lutego - informuje Olga Sokal z lubimyczytać.pl

Z powodu złych warunków atmosferycznych, sobotnia akcja rozdawania książek również została odwołana. Akcja ma się odbyć w kolejną sobotę, 26. lutego. Przed Readerem spotkamy się z Czytelnikami o godz. 14:00. Zapraszamy na plac Wolności! - dodaje Sokal.

Przypominamy. Do 28 lutego trwa plebiscyt na Książkę Roku organizowany przez serwis lubimyczytac.pl. Nominowanych jest 145 tytułów w 15 kategoriach. Rzeźba, która stanęła na Placu Wolności, promuje plebiscyt. Jej twórcą jest Noriaki, autor Watchera, znanego też jako Pan Peryskop. "Reader" ma być "oczytanym bratem Watchera".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro