Reklama
Reklama

W weekend zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu Lechickiej / Naramowickiej / Praw Kobiet

fot. PIM
fot. PIM

Zmiany zostaną wprowadzone w nocy z piątku na sobotę.

- Przejazd pod wiaduktem będzie możliwy tylko w jednym kierunku - od mostu Lecha w stronę ul. Murawa. Natomiast w przeciwną stronę ruch poprowadzony zostanie południową łącznicą, czyli jezdnią od strony ul. Naramowickiej. Podobna organizacja ruchu obowiązywała na przełomie listopada i grudnia, gdy pierwszy raz udostępniono jednokierunkowy przejazd pod wiaduktem. Ul. Naramowicka na wysokości przystanku tramwajowego pozostanie dwukierunkowa, obowiązywał będzie nakaz skrętu w prawo, w stronę mostu Lecha - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Wprowadzenie zmian na ul. Lechickiej jest konieczne na czas prac wykończeniowych związanych z wiaduktami, takich jak m.in. zabezpieczenie powierzchni odpowiednimi powłokami, montaż odwodnienia, znaków, rozbiórka roboczych pomostów - dodają.

Kierowcy wciąż będą mogli skręcić w lewo z ulicy Murawa w Lechicką i z Lechickiej w Murawa. Zmiany nie dotyczą pieszych i rowerzystów.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro