Reklama
Reklama

Wymienią murawę na stadionie przy Bułgarskiej

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Włodzimierz Hoppel

Ostatnia taka operacja odbyła się w listopadzie 2020 roku.

W sobotę na stadionie przy Bułgarskiej Kolejorz podejmie Bruk-Bet Termalicę. Następnie, jeszcze przez kilka dni, piłkarze będą mogli trenować na dotychczasowej murawie. Jej wymiana ma się rozpocząć po 20 lutego. Pierwszym spotkaniem rozegranym na nowej murawie będzie to z Rakowem Częstochowa. - Co ciekawe, właśnie ten zespół był pierwszym przeciwnikiem, kiedy poprzednio odbyła się wymiana. Było to w listopadzie 2020 roku - przypomina klub na portalu lechpoznan.pl.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

- Wówczas odpowiadała za to krakowska firma Pagro i tym razem będzie tak samo. To przedsiębiorstwo, które ma spore doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach. Nawierzchnia, podobnie jak niemal półtora roku temu, przyjedzie z węgierskiej plantacji - tej samej, z której pochodziła trawa położona w Poznaniu przed Euro 2012. Nowy "dywan" zapewni firma Pannon Turfgrass Kft. Grubość rolki to minimum 34 milimetry, a szerokość 120 centymetrów. Wymienione zostanie pole gry o wymiarze 8700 metrów kwadratowych - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro