Reklama

Ogromny samolot krążył nad Poznaniem. "Bloki się aż trzęsły od tego giganta"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Czytelnik
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Czytelnik

Jak zawsze "kolos" wzbudził zainteresowanie poznaniaków.

Dostaliśmy w tej sprawie sporo informacji od Czytelników. Co to za kolos lata nad Poznaniem? Od 5 rano - pisze jeden z nich. C17 krąży nad Poznaniem, wiatr uniemożliwia lądowanie .... - dodaje kolejna osoba. Dziś około 6:30 na Ławicy wylądował jakiś wojskowy kolos. Niestety niskie położenie chmur w rejonie Łazarza, nie pozwoliło dokładnie przyjrzeć się co to było. Może redakcja się dowie - czytamy w kolejnej przysłanej do nas wiadomości. Ktoś wie, co dziś rano lądowało na Ławicy, bo bloki się aż trzęsły od tego giganta?? - pisze Marcin.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Według nieoficjalnych informacji, w niedzielę na Ławicy miał wylądować ciężki wojskowy samolot transportowy. Podchodził do lądowania w Poznaniu, ale ze względu na warunki atmosferyczne został przekierowany do Niemiec. Informacje potwierdził nam też rzecznik poznańskiego lotniska. Na lądowanie w Poznaniu nie pozwolił silny wiatr - przekazuje nam Błażej Patryn.

Maszyny typu Boeing C-17 Globemaster goszczą na poznańskim lotnisku regularnie, ale za każdym razem ich przelot nad miastem budzi zainteresowanie mieszkańców. W związku z tym, że są to maszyny wojskowe szczegóły dotyczące ich działań nie są ujawniane.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro