Reklama

Spowodował kolizję na ul. Grunwaldzkiej i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany szuka świadków zdarzenia

Szkody wyrządzone w samochodzie przez sprawcę. | fot. Czytelnik
Szkody wyrządzone w samochodzie przez sprawcę. | fot. Czytelnik

Do kolizji doszło 2 lutego o godzinie 20:15 przy ul. Grunwaldzkiej 87C w Poznaniu.

Według relacji poszkodowanego sprawca zepchnął go z drogi jadąc prawym pasem.

Zadbaj o swój komfort już dziś! Profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze. Sprawnie, czysto i zawsze na czas!
REKLAMA

Sprawca poruszał się białym, jasnym hatchbackiem, być może była to Toyota Micra z okleiną z firmy. Sprawa jest zgłoszona poznańskiej policji. Mam uszkodzony cały lewy bok. Świadków proszę o kontakt z policją.

Jak podaje sierż. sztab. Łukasz Kędziora z poznańskiej policji - Faktycznie, taka kolizja miała wczoraj miejsce na ul. Grunwaldzkiej. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia, był to kierowca jasnego niewielkiego samochodu. Policjanci prowadzący sprawę dysponują numerami rejestracyjnymi, więc to kwestia czasu odnalezienie sprawcy. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z policją.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Alert RCB trafił do mieszkańców ośmiu wielkopolskich powiatów. Chodzi o warunki pogodowe
19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
26.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro