Reklama
Reklama

Napisy na kilkunastu budynkach w Poznaniu. Policjanci szukają osób z nagrania!

fot. KMP Poznań

Policjanci z Komisariatu Policji na Starym Mieście zajmują się sprawą naniesienia różnorodnych napisów, na ścianach kilkunastu budynków w mieście. Zdarzenia miały miejsce 9 oraz 10 grudnia 2021 r. w godzinach nocnych. Funkcjonariusze zajmujący się sprawą ustalili, że szablonowe napisy zostały zrobione na budynkach sądu, szkoły, sklepu ogólnospożywczego oraz murach kilkunastu lokali mieszkalnych - informuje mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Funkcjonariusze dysponują nagraniami z kamer monitoringu, na których mogą znajdować się osoby mające związek ze sprawą.

Jedną z tych osób, jest prawdopodobnie kobieta, szczupłej budowy ciała, ubrana w czarną zimową czapkę, czarną kurtkę z kapturem, czarne spodnie i sportowe ciemne buty z trzema białymi paskami po bokach. W dniu zdarzenia, w ręku trzyma jasną siatkę lub torbę. Druga podejrzewana osoba jest również szczupłej budowy ciała - ubrana na czarno z kapturem na głowie - opisuje mł. asp. Mróz.

Osoby, które rozpoznają kobietę i mężczyznę z nagrania i zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami ze Starego Miasta pod numerem telefonu 47 77 124 30 (prowadzący sprawę) lub telefonem czynnym całą dobę - 47 77 124-11/12 - dyżurnym komisariatu.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro