Reklama
Reklama

"Złota" PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka do zgarnięcia już w najbliższą niedzielę

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. ZTM w Poznaniu

Tradycją staje się licytacja limitowanej karty PEKA z autografem prezydenta Poznania podczas akcji na rzecz WOŚP.

Już 30 stycznia w niedzielę odbędzie się trzydziesta jubileuszowa zbiórka pieniędzy dla WOŚP. W tym roku hasło przewodnie zbiórki to "Przejrzyj na oczy", pod którym kryje się chęć zakupu sprzętu dla okulistyki dziecięcej.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Po raz kolejny do akcji włączy się Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, który przygotował "złote" karty PEKA na okaziciela.

Do wylicytowania jest dziesięć kart. Wszystkie w kolorze złotym a kolorowa grafika nawiązuje bezpośrednio do 30. Finału WOŚP. Na awersie widnieje podpis prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i charakterystyczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Są to kolekcjonerskie karty, a ich właściciele będą mogli po doładowaniu korzystać z nich opłacając podróże na liniach organizowanych przez ZTM.

Mamy nadzieję, że karty PEKA będą się cieszyć dużym zainteresowaniem licytujących - mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu."Złote" karty PEKA trafią do dwóch sztabów WOŚP w Poznaniu. W obu, część kart będzie licytowana stacjonarnie, część online - podaje ZTM w Poznaniu.

Dodatkowo w dniu finału wolontariusze WOŚP będą podróżować za darmo pojazdami transportu publicznego na liniach organizowanych przez ZTM, pod warunkiem posiadania identyfikatora wolontariusza WOŚP z naklejonym hologramem ZTM. ZTM w Poznaniu wydał 2,5 tys. takich hologramów.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro