Reklama
Reklama

Pawilony na Świcie skończone. Mieszkańcy zdecydowali o nazwie

fot. ZKZL

Nowa odsłona pawilonów handlowo-usługowych została nazwana "Nowy Świt".

- "Nowy Świt" został zaprojektowany w taki sposób, aby ich architektura oddawała historyczny układ budynków, przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych - podkreśla Łukasz Kubiak z Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

O tym, że prace na terenie pawilonów się przeciągają informowaliśmy na naszym portalu wielokrotnie. Skąd opóźnienie? - Ze względu na zły stan techniczny poszczególnych elementów dawnych pawilonów oraz zastosowane niegdyś rozwiązania techniczne, nastąpiła konieczność wykonania robót zamiennych. To z kolei spowodowało opóźnienie w oddaniu obiektu, ale dzięki temu w toku realizacji inwestycji zaprojektowano szereg rozwiązań mających na celu uzyskanie bardziej funkcjonalnej przestrzeni lokali - zapewnia.

To mieszkańcy zdecydowali o tym, jak będzie się nazywać nowy kompleks. W "Nowym Świcie" jest 17 lokali użytkowych o różnym metrażu - od 50 do nawet ponad 250 metrów kwadratowych. Każdy z nich ma klimatyzację, alarm przeciwwłamaniowy oraz monitoring.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro