Reklama
Reklama

Brutalne pobicie w centrum Poznania: rozpoznajesz ich?

fot. policja
fot. policja

O sprawie pisaliśmy już na naszym portalu.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o pobiciu, do którego doszło na Al. Niepodległości. Policja zdradza więcej szczegółów sprawy. Wiadomo, że do pobicia doszło 16 stycznia nad ranem. Zabezpieczono nagrania z monitoringu.

- Na ich podstawie funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Jak wynika z relacji policjantów, do pobicia doszło około godz. 4.30 na skrzyżowaniu Aleje Niepodległości, a Św. Barbary w Poznaniu. Na ulicy, do pokrzywdzonego podszedł mężczyzna i po krótkiej rozmowie napastnik uderzył go kilka razy w okolice twarzy, po czym 36-latek upadł na jezdnię, a sprawca uciekł. Obecnie pokrzywdzony przebywa w stanie ciężkim w szpitalu - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni wcześniej byli w tym samym klubie przy Al. Niepodległości. - Prokurator podjął decyzję o publikacji wizerunków osób, które mogą mieć informacje na temat tego feralnego wieczoru i znać potencjalnego sprawcę. Podejrzewany jest krępej budowy ciała, a w dniu zdarzenia ubrany był w jasną bluzę z kapturem, dżinsy, sportowe buty, czapkę z daszkiem, a przez ramię miał przewieszoną męską saszetkę - dodaje.

Wszelkie informacje w tej sprawie można przekazywać policji pod numerem 47 77 124 11/12.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
5.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro