Reklama
Reklama

Jana Pawła II: wjechał w tramwaj autem i uciekł. Szuka go policja

fot. policja
fot. policja

Pasażerowie tramwaju mogą mieć zdjęcia, na których widać przebieg zdarzenia.

13 grudnia dokładnie o 18.17 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka doszło do zderzenia tramwaju i samochodu osobowego. - Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Volkswagen Arteon wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorniczemu i doprowadził do zderzenia z tramwajem linii numer 17, a następnie odjechał. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna - pasażer tramwaju - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Z nagrań monitoringu zabezpieczonych przez policjantów wynika, że pasażerowie tramwaju uczestniczącego w wypadku mogli robić zdjęcia i nagrywać filmy telefonami, na których widać pojazd sprawcy zdarzenia. - Wszystkie osoby, które posiadają istotne informacje na ten temat lub rozpoznają ten samochód proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań - Nowe Miasto tel. 47 77 123 11/ 12 lub 112 czynnymi całą dobę - apeluje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
56.19 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro