Reklama
Reklama

Będą remontować most pod Poznaniem. Autobusy pojadą inaczej!

fot. ZTM

W poniedziałek, 31 stycznia ulica Mostowa w Kamionkach (gmina Kórnik) zostanie zamknięta dla ruchu z powodu remontu mostu.

Z tego powodu trasa autobusu linii nr 512 zostanie zmieniona.
Linia nr 512 - zmiana trasy od 31 stycznia:
FRANOWO - ... - Koninko/Telewizyjna - Koninko/Pisarska - Szczytniki/Wspólna - Szczytniki/Mostowa - (wyznaczone kursy: Szczytniki/Jeziorna - Kamionki/Mostowa - nawrót na tymczasowej pętli przy ul. Wilczej - Kamionki/Mostowa - Szczytniki/Jeziorna) - Koninko/Lazurowa - Koninko/Radiowa - Borówiec/Radiowa - Borówiec/Poznańska - Borówiec/Główna - Kamionki/Poznańska - KAMIONKI/PETLA

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Wjazdy na tymczasową pętlę przy ul. Wilczej w Kamionkach (pętla przy kościele) - w dni robocze będą realizowane na kursach porannych ( do Poznania) oraz popołudniowych (z Poznania w kierunku Kamionek), tak żeby zapewnić dzieciom dojazd do szkoły w Krzesinach. W soboty wjazdy będą realizowane na kursach porannych (do Poznania) oraz popołudniowych (z Poznania w kierunku Kamionek). W niedziele i święta w godzinach porannych nie będą realizowane wjazdy na pętlę przy ul. Wilczej w Kamionkach. Pozostałe kursy będą funkcjonowały tak, jak w soboty - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Autobusy linii nr 512 nie będą wjeżdżały na przystanek przy szkole w Kamionkach. Dowóz dzieci z ul. Mostowej i Jeziornej do powyższej placówki zapewnią linie gminne niefunkcjonujące w ramach transportu aglomeracyjnego ZTM - dodaje.

Z użytkowania wyłączony będzie przystanek: Koninko/Granatowa, natomiast przystanek Kamionki/Nad Kople zostanie tymczasowo przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Wilczą w Kamionkach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro