Reklama
Reklama

Pierniki przygotowane m.in. przez prezydenta Poznania będzie można kupić na aukcjach WOŚP

fot. Bartosz Garba

Sztab Ławica - organizator akcji pieczenia pierniczków - oprócz prezydenta Poznania do udziału zaprosił także posłów Joannę Jaśkowiak i Adama Szłapkę oraz piosenkarkę Małgorzatę Ostrowską.

Akcja wyrobu orkiestrowych pierników w piekarni na Ławicy już na trwałe wpisała się w poznański kalendarz wydarzeń związanych z WOŚP. Każdy z uczestników akcji przygotował własnoręcznie po kilkanaście sztuk wypieków. Słodkości będzie można licytować podczas poznańskiego finału WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia na Stadionie Miejskim.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

W tym roku ponownie zbieramy na szczytny cel. Tym razem chodzi o zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia chorób oczu u dzieci. Liczę, że przygotowane przez nas wypieki nie tylko zasmakują zwycięzcom licytacji, ale przede wszystkim pomogą uratować wzrok młodych pacjentów - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Tegoroczny, 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 30 stycznia pod hasłem "Przejrzyj na oczy".

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
9.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro