Reklama
Reklama

Pracownicy kantoru podał kartkę z informacją, że w plecaku ma ładunek wybuchowy. Ewakuowano całą galerię

fot. KPP Piła

Policja publikuje nagranie z wizerunkiem podejrzanego.

Mężczyzna z zamaskowaną twarzą próbował obrabować kantor znajdujący się na terenie galerii w Pile. 10 stycznia, po godzinie 19, na teren pilskiego centrum handlowego Vivo wszedł ubrany na ciemno mężczyzna. Udał się do znajdującego się na terenie galerii kantoru wymiany walut i przekazał jego pracownicy kartkę z żądaniem wypłaty gotówki w różnych walutach pod groźbą detonacji umieszczonych w centrum ładunków wybuchowych - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy policji w Pile. Pracownica kantoru powiadomiła ochronę, na której widok mężczyzna zbiegł z terenu centrum handlowego. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu - dodaje.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

Z obiektu ewakuowano wszystkich pracowników i klientów, by sprawdzić budynek pod kątem materiałów wybuchowych. Nie stwierdzono żadnego zagrożenia.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu 47 77 415 60 lub 47 77 414 44.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro