Reklama
Reklama

Sprzątanie po pożarach, sprzątanie po zgonach

Jak sobie poradzić z przywróceniem do stanu używalności dom czy mieszkanie po pożarze lub wielodniowym zgonie? Z jednej strony jesteśmy w trakcie przeżywania tragedii rodzinnej, a z drugiej strony musimy poradzić sobie z powstałym problemem. Okazuje się, że rozwiązanie wcale nie musi być trudne.

RECOVERS jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi w zakresie sprzątanie po pożarach, czy sprzątanie po zgonach, ale także szereg innych usług specjalistycznego sprzątania jak np. sprzątanie po ptactwie czy opróżnianie zaniedbanych mieszkań. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów z całej Polski.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, każdą sprawę analizujemy osobno, ustalamy zakres prac. Staramy się jak najlepiej zidentyfikować i zrozumieć potrzeby Klientów, przez co możemy dostosować się do często specyficznych wymagań, sytuacji. Nasza wykwalifikowana kadra, która posiada różne certyfikaty może sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Rozumiemy jak ważne jest przystąpienie do prac w jak najszybszym czasie, dlatego też oferujemy kontakt 24h przez 7 dni w tygodniu pod alarmowym numerem telefonu. Realizacji zleceń podejmujemy się najczęściej w czasie 24-48h od momentu ustalenia zasad współpracy.

Sprzątanie po pożarze

Ugaszenie pożaru to tak naprawdę dopiero początek działań. Sytuacja ta przeważnie niesie ze sobą straty materialne, a niekiedy nawet utratę dachu nad głową czy dorobku całego życia. Dlatego wiemy jak ważny jest czas rozpoczęcia prac przy sprzątaniu po pożarze. Robimy wszystko, aby był on jak najkrótszy. Pamiętajmy także, aby nie lekceważyć miejsca po pożarze. Samodzielne sprzątanie po pożarze może być dla nas bardzo ryzykowne. Podczas pożaru wytwarza się mnóstwo niebezpiecznych dla zdrowia i życia trujących związków chemicznych, które na długo pozostają w pomieszczeniach, dlatego czyszczenie po pożarze jest tak niebezpieczne.

Warto więc zaufać fachowcom, którzy mają niezbędną wiedzę i sprzęt w dziedzinie specjalistycznego sprzątania po pożarze. Firma RECOVERS stosuje najskuteczniejsze techniki oraz innowacyjne metody pracy celem uzyskania zadowalającego efektu. Nasi pracownicy to przede wszystkim strażacy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasze usługi sprzątania po pożarach wykonywane są profesjonalnie i solidnie.

Sprzątanie po zgonach

Sprzątanie po zgonach to jedno z najtrudniejszych usług w branży, dlatego ważne jest, aby wykonywał je doświadczony zespół mający odpowiednie przygotowanie. Firma RECOVERS oferuje kompleksowe i specjalistyczne sprzątanie po zgonach. Jesteśmy w stanie posprzątać każde pomieszczenie, w którym doszło do zgonu.

Zarówno doświadczenie pracowników jak i profesjonalny sprzęt jest niezwykle istotny przy tego typu pracach. Dlatego zarówno nasze kwalifikacje jak i posiadany sprzęt udokumentowane są wymaganymi certyfikatami. Zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie po zgonie to bardzo trudne zadanie. Dlatego staramy się, aby zapewnić klientowi możliwie jak najwyższy komfort i profesjonalizm. Pamiętajmy, że takie miejsce, w którym doszło do zgonu musi zostać dokładnie nie tylko odkażone, ale zdezynfekowane odpowiednimi środkami dezynfekującymi. Różnica między odkażaniem, a dezynfekcją polega na ilości bakterii i wirusów usuwanych w danym procesie. Proces odkażania nie ma właściwości wirusobójczych, podczas gdy proces dezynfekcji pozwala pozbyć się blisko 100% bakterii, grzybów czy wirusów, a także ma na celu niwelację mikroorganizmów przenoszących choroby. Zneutralizowane muszą zostać wszelkie ślady po materiale biologicznym jak m.in. krew czy wydzieliny pośmiertne. Nie zapominamy również o rzeczach, których nie widać okiem, mianowicie nieprzyjemnym zapachu. Celem jego usunięcia na koniec naszych działań przeprowadzamy również ozonowanie.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Jeśli potrzebujecie Państwo posprzątać drastycznie zaniedbane mieszkanie, usunąć stare meble lub po prostu odświeżyć lokal to firma RECOVERS może to zapewnić. Sprzątamy mieszkania, domy, hotele, jak również punkty gastronomiczne, itp. Oferujemy szeroki wachlarz prac, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie w branży specjalistycznego sprzątania powoduje, że nie straszne nam żadne zlecenie.

Sprzątanie po ptactwie

Kolejną z naszych specjalizacji jest sprzątanie po ptactwie. Uciążliwe zalegające na balkonach, tarasach czy strychach ptasie odchody potrafią być prawdziwą zmorą, często potrafiącą wyłączyć z funkcjonowania dane pomieszczenie. Oczyszczeniem takich miejsc może się dla Państwa zająć firma RECOVERS.

Miejscem gdzie często bywają i brudzą gołębie to także wieże. Dlatego w swojej ofercie mamy sprzątanie wieży kościelnych. Jest to trudne sprzątanie również pod kątem prac na wysokości. Ponadto zalegające odchody powodują przyspieszenie niszczenia często zabytkowych wieży czy dzwonnic.

Wszelkie powierzone nam sprzątanie po ptactwie wykonujemy w taki sposób, aby Klient nie miał żadnych uwag.

Zaufali nam nie tylko klienci indywidualni, ale również spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje państwowe czy prywatni właściciele. Zapraszamy do kontaktu, każde zlecenie traktujemy z należytą powagą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/7. Nasze działania obejmują teren całej Polski.

Dane firmy:

RECOVERS Sp. z o.o.
https://recovers.pl/
[email protected]
Telefon alarmowy 24h: +48732978729

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro