Reklama

WOŚP: Jacek Jaśkowiak zaprasza na wspólny trening na siłowni. Aukcja tylko dla zaszczepionych

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Prezydent Poznania, jak każdego roku, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem na aukcję wystawiono "energetyczny trening na siłowni" z Jackiem Jaśkowiakiem.

- Moją pasją jest sport, dlatego co roku staram się proponować wspólne, aktywne spędzenie czasu. Tym razem zapraszam na siłownię - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Zrównoważony trening jest bardzo ważny dla ogólnej kondycji zdrowotnej każdego człowieka, a w szczególności osób uprawiających rozmaite dyscypliny - biegaczy, kolarzy czy pływaków. Dzięki ćwiczeniom uruchamiamy i wzmacniamy mięśnie istotne dla naszej sylwetki, układu kostnego i metabolizmu. W ramach treningu zaproponuję swój zestaw ćwiczeń na górne lub dolne partie ciała. Poziom trudności dostosuję do możliwości i stopnia zaawansowania zwycięzcy licytacji - dodaje.

Aukcja trwa do 6 lutego. Osoba, która wygra, musi spełniać tylko jeden warunek - posiadać aktualny unijny certyfikat covidowy.

- Oprócz sportowego spotkania prezydent Poznania przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kilka przedmiotów, w tym m.in. bluzy z koziołkami, gry Monopoly czy komiksy Kajko i Kokosz przełożone na gwarę poznańską z autografem tłumacza Juliusza Kubla - wyjaśniają urzędnicy.

Przypomnijmy, że prezydent Poznania w ubiegłym roku wystawił na aukcji wspólną przejażdżkę rowerem po Poznaniu, a dwa lata temu wspólną partię szachów.

Aukcja trwa TUTAJ. Obecna cena to 500 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro