Reklama
Reklama

Teraz wesprzesz WOŚP zamawiając przejazd w specjalnej aplikacji "Uber WOŚP"

fot. Marcin Michoń/ Uber
fot. Marcin Michoń/ Uber

Poznań kontra reszta miast Polski. Kto wygra charytatywną rywalizację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Ruszył "Uber WOŚP" czyli specjalna aplikacja uruchomiona z myślą o wspieraniu 30. Finału WOŚP, która w tym roku gra dla okulistyki dziecięcej pod hasłem "Przejrzyj na oczy". Zamawiając przejazd przez aplikację "Uber WOŚP", do kosztu podróży doliczona jest kwota 5 zł, która w całości zostanie przekazana na konto WOŚP jako datek. Osoba, która zamówi ich najwięcej otrzyma specjalne wyróżnienie - miesiąc darmowych podróży za pośrednictwem aplikacji Uber.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Szczodrość jest cechą, którą trzeba doceniać. Dlatego Uber zdecydował się wyróżnić najbardziej hojnego użytkownika, czyli osobę z najwyższą liczbą przejazdów Uber z WOŚP w styczniu. Zostanie ona nagrodzona wyjątkowym Złotym Kodem, który umożliwi darmowe podróżowanie za pośrednictwem aplikacji Uber przez okres 30 dni - poinformowali przedstawiciele Ubera.

Dodatkowo, na organizację jubileuszowego 30. finału, Uber przekaże 10 000 darmowych przejazdów dla WOŚP o łącznej wartości powyżej 300 000 PLN.

Organizatorzy do akcji zachęcają mieszkańców takich miast jak: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Poznań, Lublin, Szczecin, Łódź oraz Aglomeracja Śląska.

Uber tuż po finale poda wyniki najbardziej hojnego miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
31.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro