Reklama
Reklama

Handlarz narkotyków przyłapany na porcjowaniu amfetaminy

fot. policja

Działał na terenie powiatów pilskiego i chodzieskiego.

Sprawą zajmowali się policjanci z Wyrzyska. Z ich ustaleń wynikało, że jeden z mieszkańców gminy Szamocin w powiecie chodzieskim może posiadać spore ilości narkotyków oraz nimi handlować. W niedzielę przeszukano jego dom.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

- Podczas czynności mężczyzna przebywał w pomieszczeniu gospodarczym i był w trakcie porcjowania kilkunastu paczek z narkotykami. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 1,3 kilograma amfetaminy, a do tego wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz ponad 3000 złotych w gotówce - wyjaśnia Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Policjanci ustalili, że mężczyzna zajmował się handlem narkotykami. W związku z tą sprawą zatrzymano 3 kolejne osoby. - Prowadzone postępowanie pozwoliło ostatecznie przedstawić mężczyźnie aż 30 zarzutów. 29 z nich dotyczyło udzielania narkotyków, które 46-latek sprzedawał na terenie powiatu pilskiego oraz chodzieskiego. Ostatni zarzut dotyczył posiadania znacznej ilości narkotyków, którą zabezpieczyli policjanci. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro