Reklama
Reklama

Jest nagranie z sylwetką sprawcy oblania kwasem mężczyzny w Kaliszu. Szuka go policja

fot. policja

W środę policja podała, że w związku ze sprawą zatrzymano 61-latka. - To osoba, która może mieć związek ze sprawą, ale nie jest to sprawca. Zatrzymany jest mieszkańcem powiatu pleszewskiego - mówi nam Anna Jaworska-Wojnicz z policji w Kaliszu.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

W czwartek policja opublikowała nagranie, na którym widać sylwetkę sprawcy. - Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania opublikowanego poniżej lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie podkom. Łukaszem Kłosem - nr tel. 47 77 51 307 lub 47 77 51 360 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego). Istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod numer telefonu 47 77 51 900 - czynny całą dobę - podaje kaliska policja.

Przypomnijmy, że 49-latek został zaatakowany przed budynkiem, w którym siedzibę ma jego firma. Wiadomo, że mężczyznę i jego auto oblano kwasem. Ma poważne poparzenia twarzy, dlatego musiał trafić do specjalistycznej klinki. Ofiara w rozmowie z Polską Agencją Prasową przyznała, że wie, kto stoi za atakiem. Ma to być jego szwagier. Przyczyną napaści miał być natomiast rozwód jego siostry. Jak wyjaśnił 49-latek, szwagier ma stosować przemoc wobec swojej żony (siostry ofiary) i córek. Eksmitowano go już z domu i założono mu niebieską kartę, ale dalej nęka rodzinę.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro