Reklama
Reklama

49-latek oblany kwasem na ulicy poważnie poparzony. Podejrzewa o atak szwagra

fot. Kalisz24.INFO

Już we wtorek pisaliśmy o niebezpiecznym zdarzeniu.

We wtorek kaliskie służby nie udzielały informacji w sprawie. Potwierdzono jedynie, że mężczyzna został oblany nieznaną, niebezpieczną cieczą i trafił do szpitala z poprzeniami twarzy.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

49-latek został zaatakowany przed budynkiem, w którym siedzibę ma jego firma. Wiadomo, że mężczyznę i jego auto oblano kwasem. Ma poważne poparzenia twarzy, dlatego musiał trafić do specjalistycznej klinki. Ofiara w rozmowie z Polską Agencją Prasową przyznała, że wie, kto stoi za atakiem. Ma to być jego szwagier. Przyczyną napaści miał być natomiast rozwód jego siostry. Jak wyjaśnił 49-latek, szwagier ma stosować przemoc wobec swojej żony (siostry ofiary) i córek. Eksmitowano go już z domu i założono mu niebieską kartę, ale dalej nęka rodzinę.

W związku ze sprawą zatrzymano 61-latka. Policja planuje przeprowadzenie czynności z jego udziałem na czwartek. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grożą minimum 3 lata więzienia.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro