Reklama
Reklama

"J***ć mury i mundury" na poznańskich budynkach. Chcą je zamalować, by pokazać, że "Poznań nadal stoi murem za polskim mundurem"

fot. Cyryl Club

Z inicjatywą zamalowywania obraźliwych haseł wyszedł Cyryl Club.

- W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy wiele sygnałów od mieszkańców Poznania, że w różnych miejscach w mieście nieustannie pojawiają się obraźliwe napisy skierowane pod adresem polskich funkcjonariuszy - wyjaśniają pomysłodawcy akcji. - Z tego powodu organizacje współpracujące w ramach Cyryl Club postanowiły zorganizować akcję polegającą na wyszukiwaniu wulgarnych napisów i ich usuwaniu - dodają.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

Co trzeba zrobić? Każdy, kto zauważy wulgarny napis obrażający mundurowych, może poinformować o tym inicjatorów akcji. - My będziemy zgłaszać każdy pojedynczy przypadek do poszczególnych radnych Poznania, którzy następnie będą wnioskowali do władz miasta o usunięcie niniejszych napisów. Pokażmy wspólnie, że Poznań nadal stoi murem za polskim mundurem.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro