Reklama

Kolejne biletomaty zostały uruchomione w Poznaniu

fot. ZTM

Można już korzystać z biletomatów znajdujących się przy przystanku autobusowym Rycerska oraz na pętli tramwajowej Ogrody w Poznaniu. Ponadto uszkodzony przez fajerwerki biletomat stacjonarny znajdujący się w Tulcach (przy przystanku autobusowym Tulce/Szkoła) jest już czynny.

Uruchomione biletomaty stacjonarne:
- pętla tramwajowa Ogrody, plac Ludwika Waryńskiego;
- przystanek autobusowy Rycerska na ul. Bułgarskiej w kierunku ul. Grunwaldzkiej
- Tulce - przy przystanku autobusowym Tulce/Szkoła

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Przypominamy, że biletomaty stacjonarne umożliwiają doładowywanie tPortmonetki i zakup biletów sieciowych lub przedłużenie ważności biletów na trasę na karcie PEKA (wyłącznie na taką samą trasę i taki sam okres obowiązywania oraz tylko w momencie kiedy bilet na trasę jest jeszcze ważny) oraz zakup papierowych, czasowych biletów jednorazowych. Płatności można dokonywać monetami, banknotami oraz za pomocą kart płatniczych, w tym także zbliżeniowych. Automaty umożliwiają także sprawdzenie stanu karty PEKA - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Lokalizacje dostępnych miejsc sprzedaży biletów można znaleźć tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro