Reklama
Reklama

Będzie można zaszczepić się w urzędzie również w środę. "W związku z rosnącym zainteresowaniem szczepieniami"

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WUW Poznań / FB
Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. WUW Poznań / FB

19 stycznia, w godzinach od 14:00 do 18:00 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18) będzie się można zaszczepić przeciw Covid-19, szczepionkami Pfizer lub Johnson & Johnson.

Do tej porty szczepienia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbywały się w piątki. Obecnie ze względu na zwiększone zainteresowanie planowane są również na środę.

Każda osoba po otrzymaniu szczepionki otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Starego Kontynentu. Informujemy, że z możliwości zaszczepienia mogą skorzystać także cudzoziemcy, potwierdzając swoją tożsamość paszportem. Osoby zainteresowane szczepieniami mogą się im poddać bez konieczności wcześniejszej rejestracji na konkretny termin, czy godzinę - informuje Dawid Pius z WUW w Poznaniu.

Organizatorem akcji prowadzonej w ramach kampanii jest wojewoda wielkopolski Michał Zieliński, podmiotem medycznym odpowiedzialnym za szczepienia jest Szpital Miejski im. Franciszka Raszei
- dodaje.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
33 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro