Reklama
Reklama

Wypadek na Krzywoustego: Kierowca busa uderzył w Seata i uciekł z miejsca zdarzenia.

fot. Czytelnik/archiwum.

Wypadek miał miejsce w piątek 14 stycznia, ale teraz poszkodowany prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku.

O wypadku na ulicy Krzywoustego, a dokładniej na wiadukcie między Szczepankowem a Franowem pisaliśmy tutaj . Policjanci wówczas byli na etapie wyjaśniania okoliczności wypadku. Dziś skontaktowała się z nami rodzina poszkodowanego, który prosi o pomoc w ujęciu sprawcy wypadku. Jak się okazuje miał on uderzyć w Seata, w wyniku czego zepchnął go na barierki.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Wypadek miał miejsce około godziny 15:00 na wiadukcie między Szczepankowem a Franowem. Kierowca białego busa uderzył w Seata Cordobę w bok na wysokości tylnych drzwi pasażera, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem i odbicie się od barierek z lewej strony jezdni. Poduszki powietrzne wystrzeliły i auto z impetem uderzyło w bariery po prawej stronie. Teść wyszedł ze szpitala, nie doznał poważnych obrażeń tylko odbite płuca i zadrapanie na ręce - szczegóły podała rodzina poszkodowanego i poprosiła naszych Czytelników o pomoc w odnalezieniu kierowcy busa. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z poznańską policją.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro