Reklama
Reklama

Szkody w całym powiecie spowodowane przez wiatr. Uszkodzone auta i budynki

Falista | fot. Czytelnik

Od 9.00 poznańscy strażacy odebrali około 60 zgłoszeń związanych z wiatrem.

Jak wyjaśnia Michał Kucierski z poznańskiej straży pożarnej, zgłoszenia cały czas spływają. - Głównie to zgłoszenia standardowe przy silnym wietrze, a więc dotyczące połamanych drzew czy zwisających konarów - mówi. - Na ulicy Włodkowica w Poznaniu drzewa spadło na dom jednorodzinny, ale nikt nie ucierpiał. W Komornikach na ulicy Żabikowskiej drzewo przewróciło się na samochód, też nikt nie ucierpiał - dodaje.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

W Gruszczynie zgłoszono zerwanie dachu z blachy falistej z budynku przy domu. W Trzebawiu, na wysokości Deli Parku, jeden pas ruchu ulicy Poznańskiej jest zablokowany przez powalone drzewo. Na ulicy Falistej przewróciła się wiata przystankowa. - Na pewno będziemy dostawać więcej zgłoszeń - kończy.

Do naszej redakcji dotarła informacja o zerwanych panelach z bloku na Głuszynie. Strażacy potwierdzają, że dostali takie zgłoszenie, ale zostało przekazane do policji, która jedzie na miejsce.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro