Reklama
Reklama

Można już planować wyprawy kajakowe. Do wzięcia jest darmowy przewodnik!

fot. Wielkopolska Organizacja Turystyczna
fot. Wielkopolska Organizacja Turystyczna

Wielkopolska Organizacja Turystyczna wydała właśnie najnowszy przewodnik po najpopularniejszych szlakach kajakowych Wielkopolski.

To dobra podstawa do planowania aktywnego wypoczynku w regionie i zestaw niezastąpionych wskazówek dla początkujących kajakarzy. W przewodniku "Szlaki kajakowe w Wielkopolsce" zaproponowano 14 najciekawszych szlaków o różnym stopniu trudności.

Najnowsza publikacja Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Dlatego też została wzbogacona o rozdziały poświęcone ABC kajakarstwa, w tym bezpieczeństwu na rzece, planowaniu spływu oraz niezbędnemu ekwipunkowi -
informuje Wiktoria Szulc z Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Turysta znajdzie tu również kontakt do wypożyczalni kajaków, organizatorów spływów, jak również wskazówki dotyczące miejsc noclegowych w pobliżu szlaku
- dodaje.

Podobnie jak wszystkie pozostałe foldery wydawane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, również przewodnik "Szlaki kajakowe w Wielkopolsce" jest całkowicie bezpłatny.

Publikacja dostępna będzie w wybranych punktach informacji turystycznej, podczas wydarzeń plenerowych, a także w wersji cyfrowej do pobrania tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro