Reklama
Reklama

Galeria Malta: otwarcie już w marcu

25 marca otwarta zostanie Galeria Malta. Kolejne centrum handlowe w naszym mieście. Czym będzie się wyróżniać "pierwsze regionalne wielofunkcyjne centrum handlowe i serce rozrywki w Poznaniu i regionie"? I czy mieszkańców Poznania stać na wizyty w ekskluzywnych butikach?

To już pewne. 25 marca oferta sklepowa Poznania się zwiększy. Otwarta zostanie Galeria Malta. W obiekcie znajdzie się 200 sklepów, restauracji, punktów usługowych. Ale czym Malta będzie się różnić od innych, istniejących już centrów handlowych?

Przede wszystkim będzie to największa galeria handlowa w zachodniej Polsce. Znajdzie się tam wielosalowe kino oraz klub fitness. Jednak wydaje się, że największym atutem Galerii Malta jest jej lokalizacji - tuż przy jeziorze i miejscach, które doskonale nadają się do odpoczynku.

W ofercie handlowej, centrum nie będzie się wyróżniać wśród innych poznańskich galerii. Poza kilkoma wyjątkami - powstanie tu pierwszy w Wielkopolsce sklep Marks & Spencer, a także pierwszy w Polsce salon Avanti, należący do sieci C&A. Premierowo w Poznaniu pojawią się sklepy Bershka, Stradivarius oraz Pull & Bear.

W ofercie nie widać więc kryzysu finansowego. W Galerii Malta znajdą się sklepy dla osób z wypchanymi portfelami, ale też takie, które przyciągną Poznaniaków z niewielkimi zarobkami. Niestety z tych drugich powoli rezygnuje Stary Browar. Niedawno otwarto sklep Max&Co (wcześniej znajdował się tam Tally Weijl). W najbliższym czasie otwarte zostaną salony Lacoste i D&G. Stary Browar przestaje być sklepem dostępnym cenowo dla wszystkich. Pozostało tam tylko kilka sklepów, które mogą kusić osoby z mniejszymi zasobami pieniędzy - m.in. H&M, House, CroppTown, KappAhl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
87.69 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro