Reklama

Kolejki przed placówką PGNiG. Klienci czekali na mrozie. "Nowy ład?"

fot. Czytelnik

Napisał do nas Czytelnik, który dwie godziny stał na zewnątrz i wyziębił się.

W poniedziałek przed poznańską placówką PGNiG mieszczącą się przy ul. Grobla miała miejsce dość nietypowa sytuacja. Według relacji naszego Czytelnika, kolejki ludzi stały przed budynkiem czekając na obsługę.

Dzień dobry, czy możecie Państwo zainteresować się tym, co dzieje się w poznańskich placówkach PGNiG? Dzisiaj na Grobli spędziłem ponad 5 godzin z czego ponad dwie na zewnątrz na mrozie. Przy drzwiach dantejskie sceny, ludzie chcieli staranować drzwi wejściowe! W kolejce starsi ludzie, którzy chcieli wyjaśnić brak rachunków za ostatnie kilka miesięcy. Nowy Ład? - napisał Czytelnik.

PGNiG na swojej oficjalnej stronie umieściło tuż po otwarciu Biur Obsługi Klienta komunikat dotyczący obostrzeń sanitarnych ze względu na pandemię covid-19.

Z uwagi na wciąż istniejące ryzyko zakażenia koronawirusem, w Biurach Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny będą obowiązywać szczególne środki bezpieczeństwa. Liczba Klientów przebywających w danym biurze musi odpowiadać liczbie czynnych stanowisk.

Jednocześnie PGNiG zachęca swoich klientów do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta, które znajduje się tutaj Można założyć tam konto lub skontaktować się telefonicznie z centralą.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro