Reklama
Reklama

Trzy poznańskie inwestycje wśród nominowanych w prestiżowym konkursie architektonicznym. Ostatni moment, by oddać głos

fot. UM Poznań
fot. UM Poznań

Centrum Szyfrów Enigma, Palatium Mieszka I oraz Wspólny dziedziniec - to projekty ze stolicy Wielkopolski, które znalazły się w TOP 5 prestiżowego konkursu architektonicznego Property Design Awards 2022.

Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszych projektów komercyjnych i publicznych oddanych do użytku w 2021 roku, a także uhonorowanie ich twórców. W każdej z ośmiu kategorii nominowanych jest po pięć inwestycji. W tym gronie znalazły się aż trzy z Poznania. Mają one szansę na zdobycie statuetki Property Design Awards 2022, przyznawanej unikatowym obiektom o wyjątkowej architekturze i przestrzeniom pełnym inspirującego designu - informują miejscy urzędnicy.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Głosować można jednokrotnie tutaj. Ogłoszenie zwycięzców - którzy zostaną wybrani na podstawie internetowego plebiscytu oraz głosów jury - nastąpi 27 stycznia podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Głosy można oddawać tylko do 10 stycznia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro