Reklama
Reklama

Miasto wydało w 2021 roku 15 mln złotych na remonty dróg. Gdzie pojawiła się nowa nawierzchnia?

fot. ZDM

Spore remonty odbyły się na kilkudziesięciu ulicach w Poznaniu.

- W 2021 roku nowa nawierzchnia została ułożona między innymi na ul. Piwnej, Ropczyckiej, czy Inowrocławskiej. Służą one głównie lokalnej społeczności - podaje Zarząd Dróg Miejskich. Remont przeszły też ulica Polna (łazarski odcinek), Wojska Polskiego (od Wołyńskiej w stronę wiaduktu) i Promienista (od Jawornickiej do Krośnieńskiej).

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Prace odbywały się też na głównych ciągach komunikacyjnych. - Kierowcy mogą bezpieczniej poruszać się ulicami Dąbrowskiego (na odcinku od zjazdu DK nr 92 do ul. Polskiej), Dolna Wilda (od wiaduktu na ul. Hetmańskiej w stronę ul. Piastowskiej), Przybyszewskiego (od ul. Szamarzewskiego do ul. Dąbrowskiego) oraz Grunwaldzką (od ul. Promienistej do rejonu ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego). Na ulicy Krzywoustego kierowcy zyskali ponad 2 kilometry nowej nawierzchni (od zjazdu z A2 w rejon zjazdu na Szczepankowo) - dodaje.

Nie wiadomo jeszcze, jakie prace zostaną przeprowadzone w tym roku.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro