Reklama

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra w Poznaniu odwołane. Pandemia pokrzyżowała kolejne plany

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. pixabay.com/ Mexxicana
Zdjęcie ilustracyjne. | fot. pixabay.com/ Mexxicana

Odbywały się co roku w styczniu i skupiały rzeszę rolników.

Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich poinformował, że przekłada termin Targów Rolniczych Polagra na styczeń 2023 r. Taką decyzję podjął po konsultacji z wystawcami i partnerami, z którymi współpracuje.

Zawsze dokładamy najwyższych starań, by organizowane przez Grupę MTP wydarzenia przynosiły ich uczestnikom maksymalne korzyści biznesowe. Jesteśmy przekonani, że organizacja targów w styczniu 2023 roku przyczyni się do obecności większej liczby profesjonalnych zwiedzających. Głęboko wierzymy, że nowy termin będzie odpowiednim czasem na organizację targów, które angażują tak liczne grono wystawców oraz zwiedzających.

Targi Rolnicze miały odbyć się w tym roku w dniach 14-16 stycznia 2022 r., jednak sytuacja związana z pandemią covid-19 pokrzyżowała plany.

To nie jedyna wystawa rolnicza w Polsce, która przez pandemię została odwołana. Jak podaje Farmer.pl niedawno odwołano również targi Agritechnica 2022 i wystawy Mazurskie Agro Show 2022.

Taki początek roku zwiastuje kiepski sezon dla całej branży imprez rolniczych - podaje Farmer.plNajczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.66 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro