Reklama
Reklama

W Poznaniu będą kręcić film kryminalny. Szukają statystów!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. StockSnap / pixabay.com
Zdjęcie ilustracyjne | fot. StockSnap / pixabay.com

Zdjęcia zaplanowano w dniach 10 - 20 stycznia.

Agencja aktorska Sceneria poszukuje kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcieliby zagrać w kryminalnym filmie pełnometrażowym. Akcja rozgrywa się w Poznaniu i Gnieźnie w 1986 roku. - Udział w filmie będzie okazją do przebrania się w kostium z lat 80. i przeniesienie na kilka godzin w tamten świat - wyjaśnia agencja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- W szczególności zapraszamy panów w wieku od 16 do 70 roku z fryzurami bez mocno wystrzyżonych włosów na bokach głowy, a także panie bez sztucznych rzęs, permanentnych makijaży i włosów malowanych na nienaturalne kolory tj. różowy, fioletowy, zielony - dodaje.

Reżyserem filmu jest Sebastian Buttny, których pochodzi z Gniezna. Zdjęcia w Poznaniu zaplanowano na okres 10 - 20 stycznia. Chętni mogą przesłać zgłoszenie na adres [email protected]. Powinno się w nim zawrzeć imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz 2 aktualne zdjęcia - portretowe i sylwetki.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
72.76 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro