Reklama
Reklama

Zakupy w Sylwestra. Warto się pospieszyć, bo sklepy będą dziś czynne krócej!

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum

W Sylwestra większość sklepów, galerii handlowych i supermarketów skróciła swój czas pracy. Jeśli ktoś zamierza jeszcze kupić sylwestrową kreację na ostatnią chwilę lub uzupełnić domowe zapasy musi się pospieszyć.

W Sylwestra trudniej niż zwykle będzie również zrobić zakupy. Należy pamiętać, że wszystkie sklepy będą zamknięte znacznie wcześniej.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Tylko do godziny 15:00 będzie czynna między innymi Galeria Malta i King Cross Marcelin. O godzinę dłużej, bo do godziny 16:00 czynny będzie Stary Browar, Avenida, Pestka i Plaza. Do godziny 17 czynna będzie Galeria Posnania. W galeriach dłużej mogą być czynne na przykład poszczególne dyskonty i hipermarkety znajdujące się na ich terenie. Natomiast do godziny 19:00 zakupy zrobimy w Lidlu, Biedronce czy Auchan. Z kolei niektóre sklepy franczyzowe takie jak Żabka czy Lewiatan czynne będą w godzinach ustalonych przez właścicieli poszczególnych sklepów.

1 stycznia wszystkie centra handlowe i duże markety będą zamknięte. Zakupy będzie więc można zrobić jedynie na stacjach benzynowych i w mniejszych sklepach osiedlowych.
O tym, jak w Sylwestra czynne będą urzędy pisaliśmy tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro