Reklama
Reklama

Walentynkowe szaleństwo przed nami

W sobotę, 14 lutego będziemy obchodzi Dzień Świętego Walentego. Ci, którzy już teraz chcą zaplanować ten wieczór, muszą się spieszyć z rezerwacją stolików w restauracjach i kupnem biletów do kina.

Każdego roku w Walentynki restauracje, kawiarnie, teatryi kina wypełniają się zakochanymi parami. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, muszą się spieszyć. Większość stolików zarezerwowano już w połowie stycznia. Dlaczego? Po to, by 14 lutego nie stać na mrozie czekając na wolne miejsce w restauracji.

Kolacja przy świecach nie jest jedynym rozwiązaniem na walentynkowy wieczór. Wielu mieszkańców Poznania wybierze się do kina. Multikino zaprasza na Walentynkowy Maraton Filmowi, podczas którego zaprezentowane zostaną 3 produkcje: "Jagodowa miłość", "PS. Kocham Cię" i "Dwa dni w Paryżu". Bilety można nabyć w kasach. Odważniejszych widzów zainteresuje pokaz w trójwymiarze - "Krwawe Walentynki". Seans rozpocznie się o północy, a film będą mogli oglądać tylko pełnoletni kinomaniacy.

Niestety nie ma już biletów na walentynkowy spektakl Teatru Wielkiego. 150 biletów rozeszło się w 60 minut. Wielu mieszkańców naszego miasta przyznaje, że Walentynki spędzi w domu. Ostatecznie, jeśli jesteśmy naprawdę zakochani, Walentynki powinny trwać 365 dni w roku!

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
9.9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
13.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro