Reklama

Tłumy na Ławicy: nawet 2 godziny oczekiwania na kontrolę

fot. Czytelniczka Karolina
fot. Czytelniczka Karolina

Przylatujący do Poznania stoją w kolejce w totalnym ścisku. Port Lotniczy Ławica deklaruje, że nie odpowiada za to.

Czytelniczka, która przyleciała po 16:00 z Ammam do Poznanian poinformowała nas o kolejkach do kontroli. Dwa samoloty na Ławicy wylądowały i 4 stanowiska tylko otwarte są do kontroli. Tragedia. Nasz z Amman z Jordani, inny z Londynu, Z Cancun, z Oslo. Jedna osoba stoi przy kontroli 5 minut około. Stoimy w kolejce drugą godzinę - napisała pani Karolina.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Sprawdziliśmy tę informację. Jak się okazuje, wylądowały trzy samoloty tuż przed 16:00 z Londynu, Oslo i Doncaster Sheffield, natomiast o 16:05 wylądował samolot z Cancun.

Za kolejki do kontroli nie odpowiada Port Lotniczy Ławica, tylko Nadodrzańska Straż Graniczna i to z nimi należy kontaktować się w tej sprawie - odpowiedział Błażej Patryn rzecznik prasowy Portu Lotniczego Ławica w Poznaniu

Niestety, nie udało nam się skontaktować z Komendą Nadodrzańskiej Straży Granicznej. Podobna sytuacja miała miejsce również na lotnisku Chopina w Warszawie - jak poinformował RMF FM panował tam w poniedziałek kompletny chaos.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.83 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro