Reklama
Reklama

103. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Będą utrudnienia w ruchu!

fot. UMP

Z utrudnieniami trzeba się liczyć w poniedziałek w godzinach od 10:00 do 18:30 w okolicy Pomnika Powstańców Wielkopolskich przy skrzyżowaniu ulic Wierzbięcice - Matyi - Królowej Jadwigi, nastąpią czasowe ograniczenia w ruchu.

Na czas obchodów zawężona zostanie do jednego pasa ruchu jezdnia ul. Królowej Jadwigi prowadząca w kierunku ul. Górna Wilda. W związku z zamknięciem ul. Wierzbięcice na odcinku od ul. Matyi do ul. Ks. Jakuba Wujka objazd poprowadzono:
- z kierunku zachodniego, północnego i wschodniego ulicami: Matyi, Przemysłową, ks. Jakuba Wujka,
- z kierunku południowego ulicami: Niedziałkowskiego i Przemysłową.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Na wniosek Organizatora - Marszałka Województwa Wielkopolskiego, w terminie od 26 grudnia godz. 15:00 do 27 grudnia godziny 21.00 zamknięte zostanie wejście do przejścia podziemnego prowadzące pod Pomnik. Przejście przez ul. Wierzbięcice będzie możliwe przy skrzyżowaniu z ul. Jakuba Wujka - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro