Reklama
Reklama

Kolejna poznańska restauracja wymaga certyfikatów covidowych

fot. 3 Kapary FB

Chodzi o włoski lokal 3 Kapary.

Restauracja o swojej decyzji poinformowała na Facebooku. - Drodzy Goście, Wasze i nasze zdrowie są dla nas priorytetem dlatego przychodząc do nas prosimy o okazanie certyfikatu covidowego lub udzielenie rzetelnej informacji na temat zaszczepienia. Tym samym przyczynicie się Państwo do zwiększenia frekwencji w restauracji, a także zmniejszenia ryzyka rozprzestrzeniania wirusa. Dziękujemy za zrozumienie - można przeczytać w poście.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Informacja pojawiła się w niedzielę. Pod postem umieszczono sporo komentarzy - większość z nich z gratulacjami dla właścicieli, którzy zdaniem komentujących podjęli mądrą decyzję. Są też oczywiście komentarze o "segregacji sanitarnej" i "łamaniu przepisów".

To kolejny lokal gastronomiczny w Poznaniu, który zdecydował się na taki krok. Przypomnijmy, że od 15 grudnia obowiązują nowe limity gości m.in. w restauracjach. W lokalu zajętych może być jedynie 30 procent miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, wciąż brakuje uregulowań, które dawałyby restauratorom czy innym przedsiębiorcom narzędzia umożliwiające skuteczną kontrolę.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro