Reklama
Reklama

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych trwa na MTP

fot. MTP
fot. MTP

Impreza na Międzynarodowych Targach Poznańskich potrwa do niedzieli.

Unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne można każdego roku zakupić na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbywa się w Poznaniu. Festiwal zawsze towarzyszy CAVALIADZIE, której termin uzależniony jest od harmonogramu zawodów jeździeckich. W tym roku, w weekend przed Bożym Narodzeniem, staje się idealnym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej nie miały okazji kupić prezentów - mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu.

Podczas Festiwalu będzie można zakupić m.in. biżuterię, odzież damską i dodatki odzieżowe; ceramikę, wyroby ze szkła, szydełkowe czy zdobione techniką decoupage. Pojawią się obrazy, grafiki, kartki okolicznościowe czy metaloplastyka. Nie zabraknie również artykułów do dekoracji wnętrz, zwłaszcza świątecznych: bombek, ozdób, świec czy obrusów. Podarunków wcale nie trzeba kupować. Podczas Festiwalu będzie można wziąć udział w licznych warsztatach organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbywa się pawilonie 6, wejście od ul. Bukowskiej dziś jeszcze do godziny 19:00 oraz w niedzielę.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro