Reklama
Reklama

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych trwa na MTP

fot. MTP

Impreza na Międzynarodowych Targach Poznańskich potrwa do niedzieli.

Unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne można każdego roku zakupić na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbywa się w Poznaniu. Festiwal zawsze towarzyszy CAVALIADZIE, której termin uzależniony jest od harmonogramu zawodów jeździeckich. W tym roku, w weekend przed Bożym Narodzeniem, staje się idealnym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej nie miały okazji kupić prezentów - mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Podczas Festiwalu będzie można zakupić m.in. biżuterię, odzież damską i dodatki odzieżowe; ceramikę, wyroby ze szkła, szydełkowe czy zdobione techniką decoupage. Pojawią się obrazy, grafiki, kartki okolicznościowe czy metaloplastyka. Nie zabraknie również artykułów do dekoracji wnętrz, zwłaszcza świątecznych: bombek, ozdób, świec czy obrusów. Podarunków wcale nie trzeba kupować. Podczas Festiwalu będzie można wziąć udział w licznych warsztatach organizowanych przez rękodzielników, którzy podzielą się swoją pasją i wiedzą, pomagając wykonać ozdoby i upominki dla bliskich.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbywa się pawilonie 6, wejście od ul. Bukowskiej dziś jeszcze do godziny 19:00 oraz w niedzielę.


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.43 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro