Reklama

Listonosz z Biedruska oferuje paczkę - niespodziankę. Pieniądze trafią na zbiórkę dla chorej Michalinki

fot. Mateusz Wilkosz / FB
fot. Mateusz Wilkosz / FB

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

O kolejnej zbiórce pieniędzy dla 3-letniej Michalinki z Biedruska pisaliśmy już na naszym portalu. Dziewczynka od urodzenia ma problemy z sercem. Kolejna operacja miała się odbyć w Niemczech, ale specjaliści podjęli decyzję, by do marca 2022 roku nie przyjmować do kliniki dzieci zza granicy. Operacja zaplanowana na listopad została odwołana.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Zespół kardiochirurgów pod przewodnictwem profesora Sologashviliego z kliniki w Genewie w ekspresowym tempie przygotował wycenę plastyki zastawki trójdzielnej, naprawy łuku aorty oraz operacji Fontana. Operacja planowana jest na luty 2022 roku - wyjaśniają rodzice.

Tak szybka operacja to dobra wiadomość dla Michalinki. Niestety oznacza równocześnie bardzo mało czasu na uzbieranie około miliona złotych. Czas upływa 30 stycznia. Dziś na koncie jest około 192 tysięcy złotych. Do uzbierania jest jest około 650 tysięcy. Do tego doliczona zostanie kwota uzbierana na poprzednią operację, która nie doszło do skutku w Niemczech (190 tysięcy złotych). TUTAJ zbiórka.

W pomoc małej Michalince włącza się mnóstwo ludzi. Jedną z takich osób jest Mateusz Wilkosz, listonosz z Biedruska. Na Facebooku poinformował, że rozpoczyna licytację paczki - niespodzianki.

- Na co dzień paczki to mój chleb powszedni. Dziś to ja mam dla Was paczkę, która ma szczególne znaczenie, bo ma pomóc Michalince. Dokładnej zawartości nie zdradzę, bo chciałbym żebyście poczuli się jak ja w pracy. Niby coś tam wiem, ale nie wszystko - pisze na Facebooku.

Wiadomo, że w paczce znajdzie się: coś słodkiego, coś gorzkiego, coś z %, coś świątecznego, coś na zimne dni, coś na zimne noce, coś pobudzającego, coś na choinkę, coś na odstresowanie oraz coś toruńskiego. Licytacja rozpoczęła się od kwoty 30 złotych. W tej chwili paczka kosztuje już... 2100 złotych. Licytacja trwa do 20.00 w sobotę. - Paczkę dostarczę osobiście w odległości do 15 km od Biedruska, przy większych odległościach pomogą koledzy z Poczty - zapewnia.

Licytować można w komentarzach pod postem na FB:


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.06 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro