Reklama
Reklama

Rozpoczęła się Cavaliada

fot. Włodzimierz Hoppel

Największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich oraz międzynarodowe zawody trwają na MTP.

Impreza rozpoczęła się w czwartek i potrwa do niedzieli. - Najważniejsze, pod względem sportowym, są zmagania w ramach zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody o randze trzech gwiazdek. Program przewiduje trzy konkursy zaliczane do światowego rankingu: piątkową dużą rundę, sobotni finał średniej rundy i niedzielny konkurs Grand Prix o nagrodę PKO Banku Polskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania - informują organizatorzy.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Tradycyjnie w sobotę i niedzielę rozegrane zostaną zawody dla dzieci na kucach, CAVALIADA Future. W sobotnie popołudnie zapraszamy również na blok pokazów na arenie głównej. Wystąpi La Pattat Dutka & Franczak Horse Show, swój blok pokazów przygotuje również Polski Związek Hodowców Koni, który postawi mocny akcent na wszechstronność użytkową koni polskiej hodowli - podkreśla Radosław Kulupa, dyrektor CAVALIADA Tour.

W ramach Cavaliady odbędzie się także aukcja koni skokowych w wieku 2 i 3 lat. Nie zabraknie także zawodów w powożeniu zaprzęgami czterokonnymi, czy w ujeżdżaniu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro