Reklama

Kilkutygodniowe opóźnienie w podłączeniu mieszkania do prądu w Poznaniu. Przez problemy w dostawach komponentów

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Enea Operator
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Enea Operator

Z prośbą o pomoc zwrócił się do nas Czytelnik.

- Czy dotarły do Was informacje o tym, że Enea Operator ma braki liczników 3-fazowych i od miesiąca nie montuje ich w Poznaniu - dopytuje Piotr. - Takie wytłumaczenie otrzymałem w odpowiedzi na kilkutygodniowe opóźnienie w podłączeniu mieszkania do prądu (montaż licznika). Od miesiąca funkcjonuję na przedłużaczu od sąsiadki, a w Enea nikt nic nie wie i ostatnio wydusiłem od ich pracownika w tajemnicy, że nie mają liczników 3-fazowych na składzie i nie wiadomo, kiedy będą. Taka wielka firma, monopolista na rynku i nie podłącza mieszkań do prądu przez braki liczników? Uprzejmie proszę o pomoc!! Jestem bezsilny - dodaje.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z Enea Operator. - Mamy pewne opóźnienia w dostawach liczników, głównie 3-fazowych, które związane są z problemami w dostawach komponentów, mającymi miejsce również w wielu innych branżach - potwierdza Mateusz Gościniak z Enea Operator w Poznaniu. - Skala nie jest duża. W Poznaniu dotyczy ok. 120 sztuk liczników. Robimy wszystko, aby te niedogodności były jak najmniej odczuwalne przez Klientów - dodaje.

Jest nadzieja, że w przyszłym tygodniu sytuacja się poprawi. - W przyszłym tygodniu spodziewamy się dużej dostawy, która powinna rozwiązać ten problem. Osoby oczekujące na montaż przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro