Reklama
Reklama

Znaleziono ciało kobiety w Środzie Wielkopolskiej. Była częściowo rozebrana. Zatrzymano mężczyznę

Ciało odkryto w tym rejonie | fot. Google Street View
Ciało odkryto w tym rejonie | fot. Google Street View

Zwłoki znaleźli o 5.00 rano w poniedziałek pracownicy marketu Biedronka.

O sprawie poinformował nas Czytelnik. - Wczoraj około godziny 5.00 rano pracownicy dyskontu Biedronka w Środzie Wlkp przy ul. Hallera znaleźli ciało kobiety lat około 40. Ciało było do połowy rozebrane - napisał.

Edyta Kwietniewska z policji w Środzie Wielkopolskiej potwierdza, że funkcjonariuszy wezwano na miejsce w związku z kobietą, która leżała w pobliżu marketu. - Początkowo sądzono, że może ona spać, ale funkcjonariusze po dojechaniu na miejsce stwierdzili, że kobieta nie daje oznak życia. Potwierdzono jej zgon. Sprawą zajmuje się prokuratura - mówi. Policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Skontaktowaliśmy się więc z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu. Rzecznik Łukasz Wawrzyniak ma obecnie niewiele informacji w tej sprawie. - Wiem, że na terenie Środy Wielkopolskiej znaleziono ciało kobiety. Zatrzymano mężczyznę, który może mieć związek z tą sprawą. W tej chwili policji i prokuratura wykonują swoje czynności - mówi.  • Aktualizacja
    wtorek, 7.12.2021 r., godz. 11.10
    Aktualizacja
    wtorek, 7.12.2021 r., godz. 11.10
    Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że ciało znaleziono przy magazynku na pieczywo, który znajduje się obok marketu. Odkryto je prawdopodobnie w trakcie wyciągania pieczywa z pomieszczenia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.45 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro